JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl

IMPRANET

Impregnat do kamienia wolny od rozpuszczalników
NR PZH HK/B/2372/01/2000

WŁAŚCIWOŚCI
Impranet jest impregnatem do kamienia, stosowanym zarówno w obszarze wewnętrznym jak i zewnętrznym. Impranet wnika głęboko do porów i po utwardzeniu chroni powierzchnię przed wniknięciem wody i oleju oraz zapobiega pojawianiu się porostów i glonów. W ten sposób przeciwdziała szkodom spowodowanym przez mróz i redukuje wietrzenie powierzchni, również tych, które stale pozostają wilgotne. Impranet jest wolny od rozpuszczalników organicznych i posiada neutralny zapach. Dzięki tej innowacyjnej formule nadaje się optymalnie do stosowania w pomieszczeniach. Emulgatory zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Wodnista emulsja impregnatora algobójczego, emulgatory niejonowe.
pH koncentratu = ok. 5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do zabezpieczania podłóg mineralnych położonych na zewnątrz i wewnątrz obiektów, fasad i elementów budowlanych z betonu, betonu z porami, betonu zmywalnego, tynku cementowego i wapiennego, chłonnego kamienia naturalnego i sztucznego, chłonnego klinkieru, murów ceglanych, cegły dachowej.

Nie nadaje się do kamionki z mikroporami!

SPOSÓB UŻYCIA
Nanieść spryskiwaczem lub mopem płaskim na wyczyszczoną, wolną od tłuszczów i możliwie suchą powierzchnię w zależności od jej chłonności aż do nasycenia. Środek stosować nie rozcieńczony. Nasycenie zostało zakończone jeżeli Impranet nie wnika w podłogę lecz pozostaje na jej powierzchni. Nadmiar produktu tworzy mleczną, kleistą warstwę, którą należy usunąć po 1 godzinie, jeżeli stosujemy środek wewnątrz obiektu. Usuniecie jej następuje w procesie mycia na mokro wodą i po ściągnięciu lub zebraniu wyciśniętym mopem. Resztki produktu znajdujące się na zewnątrz obiektu znikają po krótkim czasie samoczynnie bez zbierania. Temperatura obrabianej powierzchni nie powinna być niższa niż + 5°C i nie powinna przekraczać +25°C. Powierzchnia po wyschnięciu nadaje się do chodzenia, ale jej właściwości odpierania wody i oleju są ukształtowane w pełni dopiero po ok. 5 dniach. Przed rozpoczęciem pracy należy przeprowadzić w niewidocznym miejscu próbę na zmianę koloru lub pogłębienie barwy.

ZUŻYCIE NA M2
W zależności od chłonności powierzchni ok. 50-150 ml.

 

 

Opakowanie:

kanister 5 L
Nr art. j 21 05 15

 

carp-deta.pdf