JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl

LITHODUR

Krystalizator do podłóg z kamienia naturalnego zawierających wapń
NR PZH 2/ B-1200/96

WŁAŚCIWOŚCI
Po użyciu wszystkie powierzchnie zawierające wapń stają się odporne na ścieranie, błyszczące, antypoślizgowe, odpierają brud i są łatwe w pielęgnacji. Zachowuje naturalny, charakterystyczny wygląd wszelkiego rodzaju powierzchni marmurowych. Doskonały efekt działania środka jest wynikiem krystalizacji z jednoczesnym zagęszczeniem powierzchni. Przepuszczalność pary przez płytę kamienia nie zostaje naruszona. Rozprowadzenie następuje przy zastosowaniu maszyny jednotarczowej przy pomocy padu Litho-pad i metody spray. Bardzo oszczędny w użyciu, nieszkodliwy dla środowiska jeżeli jest stosowany zgodnie z instrukcją. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Kationowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, woski, sześciofluorokrzemiany, związki uzupełniające. pH w koncentracie = ok. 2

ZASTOSOWANIE
Wyłącznie do powierzchni z kamienia naturalnego zawierających wapń o delikatnie szlifowanej lub polerowanej powierzchni takich jak np.: marmur Carrara, płyty Solnhofera, trawertyna, jura. Przydatność do marmurołomu należy sprawdzić wcześniej. Powierzchnie chropowate należy przed krystalizacją maszynowo zeszlifować. Nie nadaje się do granitu, kwarcytu, piaskowca, łupek kamiennych, lastriko, obrobionego betonu i ceramicznego fajansu.

SPOSÓB UŻYCIA
Powierzchnię przed użyciem środka umyć gruntownie i pozostawić do wyschnięcia. Butelkę ze spryskiwaczem przed użyciem wstrząsnąć, spryskać ok.1m2 powierzchni i natychmiast obrabiać maszyną jednotarczową (140-800 obr./min) z Litho-padem. Jeśli pad zaczyna mazać, odwrócić go lub zmienić na nowy. Połysk zależy od struktury danej powierzchni, która może wymagać 1-3 krotnego użycia środka. Aby uzyskać jednolity efekt połysku należy całą powierzchnię wypolerować padem do polerowania (czerwonym, beżowym, białym) lub Litho-padem. Po zastosowaniu środka spryskiwacz wymyć czysta wodą.

ZUŻYCIE NA M2
Pierwsze zastosowanie: 5 ml
Stosowanie późniejsze: 5 ml

C- Żrący w koncentracie
R 22 Szkodliwy dla zdrowia po spożyciu, R 34 Wywołuje oparzenia, S 24/25 Unikać zanieczyszczenia oczu i skóry, S 37 Nosić odpowiednie rękawice ochronne, S 39 Nosić okulary ochronne, chronić twarz. Zawiera sześciofluorokrzemiany> 10 %

Chronić przed mrozem!

 

Opakowanie:

Butelka ze spryskiwaczem
500 ml, 6 butelek w kartonie
Nr art. j 21 03 45

Litho-pad,
5 sztuk w kartonie
Nr art. z 40 60 17

 

carp-deta.pdf