JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl

VERODUR

Wysokowydajna dyspersja
Kod produktu: GE 10

WŁAŚCIWOŚCI
Ekstremalnie odporna na ścieranie, wolna od PU i zmiękczaczy, dyspersja tworzywa sztucznego o wysokim połysku przeznaczona do ochrony wykładzin podłogowych położonych w obszarach o dużej frekwencji. Duża siła wypełniania Veroduru sprawia, że także stare i wyługowane wykładziny podłogowe odzyskują po nałożeniu tylko paru warstw zadowalającą optykę. Dzięki specjalnej formule produktu pierwszą powłokę można nałożyć już po krótkim czasie wysychania. Verodur jest odporny na działanie środków do dezynfekcji powierzchni. Środki do dezynfekcji rąk mogą spowodować chwilowe rozpuszczenie filmu pielęgnacyjnego lub w bardzo rzadkich przypadkach plamy.

SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego wolne od soli metalicznych (wolne od TBEF), twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywica zwilżająca.
pH koncentratu= ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, wyczyszczonych gruntownie wykładzin podłogowych takich np. jak: PCV, poliolefiny, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny, asfalt.

SPOSÓB UŻYCIA
Po uprzednim myciu gruntownym i krótkim czasie wysychania na podłogę nanieść cienką warstwę nierozcieńczonego produktu np. mopem płaskim. Nie dopuścić do zaschnięcia resztek produktu we wkładzie bawełnianym mopa. Po użyciu produktu natychmiast zamknąć kanister.

Pielęgnacja bazowa wykładzin wyczyszczonych gruntownie:
W zależności od chłonności wykładziny nanieść 2-3 warstwy co ok. 30 min.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25-35 ml na warstwę

Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki WE i karty technicznej produktu. Produkt nie jest towarem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.1!

 

Opakowanie:

Kanister 10 L
Nr art. J 20 09 10

Beczka 200 L
Nr art. J 20 09 72

 

 

carp-deta.pdf