JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl

VERODUR SATINA

Wysokowydajna dyspersja, matowa

WŁAŚCIWOŚCI
Dyspersja tworzywa sztucznego o matowo - jedwabistym połysku przeznaczona do ochrony wykładzin podłogowych w obszarach, gdzie wymagana jest podłoga bezpieczna w chodzeniu o matowej optyce takich jak: domy spokojnej starości. Duża siła wypełniania sprawia, że także stare i wyługowane podłogi odzyskują zadawalającą optykę już po nałożeniu niewielu warstw. Specjalna formuła produktu umożliwia nałożenie pierwszej powłoki już po krótkim czasie wysychania podłogi. Fachowo położona powłoka Veroduru-satiny osiąga na powierzchni podłogi współczynnik śliskości w przedziałach od 0,4-0,5 µ.

SKŁAD
Dyspersje tworzywa sztucznego wolne od soli metalicznych, twarde woski polietylenowe, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, żywice zwilżające.
pH (koncentratu): ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, wyczyszczonych gruntownie wykładzin podłogowych takich jak: PCV, poliolefiny, linoleum, chłonny kamień naturalny i sztuczny, asfalt itp. W przypadku wykładzin z warstwą użytkową z PU lub PE należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed użyciem wstrząsnąć kanistrem!

Po uprzednim myciu gruntownym i krótkim czasie wysychania rozprowadzić nie rozcieńczony produkt np. mopem płaskim. Unikać zaschnięcia produktu w mopie. Po użyciu produktu kanister natychmiast zamknąć. Najlepszy rezultat podczas nakładania powłoki zostaje osiągnięty przy zastosowaniu welurowego mopa bez frędzli.

Pielęgnacja bazowa podłóg po myciu gruntownym:
W zależności od chłonności podłogi 2-3 warstwy co ok. 30 min.
W przypadku bardzo chłonnych podłóg należy zużyć na pierwszą warstwę 40-45 ml na m
2.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja bazowa: 25-35 ml na warstwę

Produkt nie jest towarem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art.1!

Chronić przed mrozem.

 

Opakowanie:

Kanister 10 L
Nr art. J 20 10 10

 

 

carp-deta.pdf