JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

CORVETT

Środek do czyszczenia kamionki z mikroporami
NR PZH HZ/ 06269/ 96

WŁAŚCIWOŚCI
Silnie alkaliczny, specjalny środek do czyszczenia palonych i tłoczonych fliz podłogowych. Dzięki głębokiemu wnikaniu w pory i dużej zdolności transportowania brudu, usuwa brud z porów i dlatego też nadaje się do mycia drobno-chropowatych fliz z mikroporami. Roztwór czyszczący środka przenika pory i usuwa z nich brud podczas szorowania. Usuwa brud zbierający się codziennie w obiektach. Nadaje się także do czyszczenia gruntownego silnie zabrudzonych podłóg betonowych. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

SKŁAD
Anionowe i niejonowe środki powierzchniowo-czynne, związki kompleksotwórcze, związki pośredniczące w rozpuszczaniu, zasady.
pH w koncentracie = ok.13 pH w 4% roztworze = ok. 11

ZASTOSOWANIE
Zasado- i wodoodporne flizy podłogowe o powierzchni gładkiej, chropowatej lub z mikroporami np. flizy z kamionki z mikroporami, flizy ochronne, mocno palona cegła, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Do gruntownego mycia silnie zabrudzonych nawierzchni z betonu.

Uwaga: nie nadaje się do linoleum, gumy, podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego kamiennych zawierających wapń takich jak: obrobiony beton, płyty aglomerowane marmuru!

Chronić powierzchnie sąsiadujące!

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie codzienne na mokro lub maszyną szorująco- zbierającą: w zależności od zabrudzenia 80-300 ml na 8 L zimnej wody.

Mycie gruntowne:
maszyną szorującą z padem i ssawą wodną lub maszyną szorująco-zbierającą. W zależności od zabrudzenia dozować 400-800 ml na 8 l zimnej wody, 8-9 L roztworu roboczego rozprowadzić na ok. 25 m2 powierzchni, podnieść stopkę zbierającą w maszynie szorująco- zbierającej. Chwilę odczekać, szorować, zebrać brud, spłukać gruntownie czystą wodą. W przypadku silnego pienienia się wody w zbiorniku na brudną wodę zastosować odpieniacz o nazwie ENTSCHÄUMER.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie bieżące: 0,5- 2 ml
Mycie gruntowne: 40 ml

Xi - drażniący w koncentracie
R 36/38 podrażnia oczy i skórę;
S 24/25 unikać zanieczyszczenia oczu i skóry;
S 37 nosić rękawice ochronne

 

carp-deta.pdf

Opakowanie:

Kanister 10 L
Nr art. j 25 09 10

Beczka 200 L
Nr art. j 25 09 72