JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

DOPOMAT

Intensywny środek do automatów
NR PZH HZ-10182/92

WŁAŚCIWOŚCI
Dopomat jest środkiem czyszczącym o szerokim zastosowaniu przeznaczony do mycia ręcznego i maszynowego. Optymalnie nawilża czyszczoną powierzchnię, działa szybko i intensywnie, nie pieni się, stosowany w myciu bieżącym nie pozostawia smug. Usuwa ogólne zabrudzenia oleiste i tłuszczowe. Stosowany w odpowiednio zwiększonym stężeniu usuwa zabrudzone filmy środków myjąco pielęgnacyjnych jak i powłoki emulsji woskowych. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, związki ułatwiające rozpuszczanie, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, związki kompleksotwórcze, zasady, substancje zapachowe.
pH koncentratu= ok. 10 pH 1% w wodzie = ok. 8,5

ZASTOSOWANIE
Do czyszczenia na zakończenie budowy, mycia intensywnego i bieżącego wodoodpornych twardych podłóg jak np.: żywica lana, żywica epoksydowa, sztuczny kamień spoinowany żywicą, cegła gliniana mocno wypalana, kamionka, kamionka z mikroporami, beton, beton zmywalny, granit, kwarcyt.

Do czyszczenia na zakończenie budowy i do mycia intensywnego wodoodpornych twardych i elastycznych wykładzin podłogowych jak np.: magnezyt ( jastrych magnezowy), obrobiony beton, marmur, impregnowane łupki, linoleum, guma, kauczuk syntetyczny, PCV, poliolefiny, poliuretan.

Do mycia okresowego wodoodpornych twardych i elastycznych wykładzin podłogowych jeżeli były one pielęgnowane produktem: CERADUR, TREND, PRISMA, PROFEKT lub PROCUR.

Nie nadaje się do powierzchni pokrytych wcześniej powłoką polimerową.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie bieżące maszyną szorująco- zbierającą lub mycie na mokro: w zależności od zabrudzenia 50-80 ml na 8 L zimnej wody.

Mycie okresowe ręczne lub maszyną: 100-300 ml na 8 L zimnej wody. Roztwór rozprowadzić, wyszorować, odsączyć, zmyć czystą wodą.

Mycie na zak. bud. wzgl. intensywne, maszyną i padem: 1-2 L na 8 L zimnej wody, postępować jak przy myciu okresowym.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie bieżące maszyną: 2 ml
Mycie bieżące na mokro: 1 ml
Mycie okresowe: 4 ml
Mycie intensywne wzgl. na zak. bud.: 60 ml

 

carp-deta.pdf

Opakowanie:

Kanister 10 L
Nr art. j 10 01 10

Beczka 200 L
Nr art. j 10 01 72