JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

DOPOMAT-BRILLANT

Mycie automatem, pielęgnacja + połysk
NR PZH HZ/ 03534/96

WŁAŚCIWOŚCI
Aktywnie działający, niskopieniący środek do delikatnego mycia i pielęgnacji wykładzin podłogowych używany w maszynie szorująco- zbierającej wzgl. w maszynie o walcowatych szczotkach. Substancje pielęgnacyjne pozostające po czyszczeniu na powierzchni podłogi wysychają bez smug i tworzą błyszczący, trwały, antypoślizgowy film pielęgnacyjny. Ze względu na zdolność odpierania brudu przez film pielęgnacyjny zarysowania obcasami występują sporadycznie i można je bardzo łatwo usunąć. Podczas mycia bieżącego Dopomatem –brillant i maszyną szorująco- zbierającą następuje wymiana substancji pielęgnacyjnych, co zapobiega ich nawarstwianiu się. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnacyjne i zapachowe.
pH w koncentracie = ok. 8 pH w 1% roztworze wodnym = ok.7

ZASTOSOWANIE
Wodoodporne wykładziny podłogowe o gęstej, błyszczącej lub pokrytej powłoką powierzchni, takie jak np. kamień sztuczny i naturalny, asfalt, żywica epoksydowa, PCV, poliolefiny, guma, linoleum itd. Do bieżącego mycia w domach handlowych, halach targowych, magazynach, halach o różnym przeznaczeniu, biurowcach.

SPOSÓB UŻYCIA
Mycie bieżące maszyną szorująco- zbierającą lub maszyną o walcowatych szczotkach: W zależności od zabrudzenia lub pożądanego połysku 100- 400 ml na 10 L zimnej wody.

Wyschnięty film pielęgnacyjny można zagęścić przez polerowanie maszyną szybkoobrotową (800-1.600 obr./min). Polerowanie optymalizuje efekt połysku, odporność filmu pielęgnacyjnego na brud i zwiększa jego wytrzymałość.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie bieżące: 2 ml

Chronić przed mrozem!

 

carp-deta.pdf

Opakowanie:

Kanister 10 L
Nr art. j 10 03 10

Beczka 200 L
Nr art. j 10 03 72