JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

PROFLOOR-KONZENTRAT

Do jednostopniowego mycia powierzchni + pielęgnacja
NR PZH HK/B/1445/01/99

WŁAŚCIWOŚCI
Idealny do mycia i pielęgnacji wykładzin podłogowych w procesie mycia jednostopniowego. Specjalna kombinacja związków powierzchniowo- czynnych delikatnie rozpuszcza brud na powierzchni i wiąże go w tekstyliach mopa. Profloor utrzymuje przez długi czas właściwości chłonne mopa, ponieważ brud nie przylega trwale do włókien tekstylnych a poprzez zanurzenie mopa w roztworze następuje jego intensywne wypłukanie.

W odróżnieniu od zwykłych środków czyszcząco- pielęgnacyjnych Profloor pozostawia na powierzchni wysokomolekularny film związków powierzchniowo- czynnych, który nadaje powierzchni zadbany wygląd. Film ten polerowany jest maszyną szybkoobrotową, przy czym jego właściwości wymiany substancji pielęgnacyjnych pozostają niezmienne, tzn. że podczas każdego procesu czyszczenia dochodzi do ich odnowienia. Profloor gwarantuje dobry wygląd, przyjemny zapach. Jest przyjazny dla skóry.
Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, środek dyspergujący, barwniki, substancje zapachowe.
pH koncentratu = ok. 8,5 pH 1 % w wodzie = ok. 7,5

ZASTOSOWANIE
Idealny do wodoodpornych, szczelnych powierzchni jak np.: wykładziny z poliolefinu, winylu, z CV z przezroczystą, błyszczącą warstwą użytkową lub jej ulepszeniem, do elastycznych wykładzin podłogowych z powłoką lub po pielęgnacji jak np.: PCV, linoleum, kauczuk.

Nadaje się do szlifowanego/ polerowanego kamienia naturalnego i sztucznego, jak i do chłonnych podłóg kamiennych z powłoką lub impregnowanych.

Szczególnie dobry do wodoodpornych powierzchni z parkietu, desek drewnianych, zabezpieczonego parkietu z korka i laminatu.

Te podłogi należy myć nie na mokro lecz na wilgotno!

SPOSÓB UŻYCIA

1 doza ( nakrętka dozująca) = 25 ml

Mycie bieżące: Mycie jednostopniowe z pielęgnacją wyciśniętym mopem: 1 doza na 8 L wody.

Mop zanurzyć w roztworze środka, dobrze wycisnąć, myć jednostopniowo.

ZUZYCIE NA M2
Mycie bieżące: 0,08 ml

 

 

carp-deta.pdf