JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

KIEHL-PARKETTA

Szlachetny twardy wosk w płynie
Kod produktu: GH 20

WŁAŚCIWOŚCI:
Wysokojakościowy wosk na bazie rozpuszczalników, zapobiega pęcznieniu podłóg wrażliwych na działanie wody. Łatwy w użyciu, posiada bardzo dobre właściwości wnikania, zachowuje zdolność dyfuzji i jest wysoce odporny na ścieranie. Podłogi poddane działaniu produktu odpierają wodę i dlatego też preferowane jest ich mycie na wilgotno. Produkt nie jest mieszalny z wodą ! Produktu nie odprowadzać do kanalizacji.

SKŁAD:
Twarde woski, rozpuszczalnik.

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich europejskich gatunków drewna. W przypadku surowego drewna drzew egzotycznych należy przeprowadzić test na wrażliwość materiału. Do nie poddanych obróbce jak i woskowanych, olejowanych- woskowanych oraz zabezpieczonych- woskowanych powierzchni z naturalnego drewna w obszarze wewnętrznym takich jak np.: parkiet, deski podłogowe, kostka, parkiet przemysłowy, płyty OSB, drewno klejone itp.

SPOSÓB UŻYCIA:
Temperatura podłoża powinna wahać się w granicach od 15°C do 25°C. Pomieszczenia podczas wykonywania prac powinny być dobrze wentylowane. Nie palić! Brud nie przylegający do podłogi zebrać wilgotną ściereczką. Przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem!

Pielęgnacja woskiem początkowa i późniejsza: Stosować do podłóg surowych, fachowo oszlifowanych, ( także do szpachlowanych i szlifowanych czołowo- uziarnienie 100- 120), lub woskowanych wcześniej Kiehl- Parketta, wolnych od kurzu i czystych podłóg z naturalnego drewna. Ok. 250 ml produktu wylać na podłogę i natychmiast rozprowadzić go cienką warstwą na ok. 5 m2 powierzchni barankiem lub mopem płaskim równomiernie zachodzącymi na siebie torami. W zależności od właściwości powierzchni wymagane są 1- 3 warstwy co ok. 60 min.

Metoda spray stosowana na wcześniej woskowanych podłogach przy użyciu automatu zabezpieczonego przed eksplozją: Kiehl- Parketta rozcieńczyć z Kiehl- Wax- Ex w stosunku 1: 1 i napełnić nim butelkę ze spryskiwaczem. Punktowo: Brudne miejsca lub ślady po chodzeniu spryskać niewielką ilością środka i natychmiast polerować do połysku. Zabrudzony czerwony pad odwrócić lub wymienić na czysty. Obróbka całej powierzchni: Niewielką ilością środka spryskać do 5 m2 powierzchni, poddać obróbce padem czerwonym w sposób ciągły aż do powstania równomiernie wilgotnego filmu. Pad wymienić w odpowiedniej chwili na czysty!

Polerowanie: Woskowy film wysycha matowo i należy doprowadzić go do połyski polerką (150- 1000 obr. / min.)

Środek myjący dla narzędzi pracy: Kiehl- Wax –Ex

ZUŻYCIE NA M2:
Pielęgnacja woskiem początkowa: 80-150 ml w zależności od chłonności

Pielęgnacja woskiem późniejsza: 20- 40 ml

Metoda spray: 3- 5 ml

Xn Produkt szkodliwy

R 10 Produkt łatwopalny

R 52/53 Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym

R 65 Działa szkodliwie; może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia

S 24 Unikać zanieczyszczenia skóry

S 43 W przypadku pożaru używać gaśnice pianowe, nigdy nie używać wody.

S 51 Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

S 61 Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki.

S 62 W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów: niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza I pokazać opakowanie lub etykietkę.

Lepkość produktu uzależniona jest od temperatury

 

Opakowanie:

Blaszany kanister 10 L
Nr art. j 22 01 60

 

 

carp-deta.pdf