JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

KIEHL-PARKETTO-CARE

Środek myjąco- pielęgnacyjny do parkietu
Kod produktu: GE 10

WŁAŚCIWOŚCI:
Wysycha bez smug z połyskiem, nie wymaga polerowania, samonabłyszczający się. Odporny na ścieranie i zabrudzanie, antypoślizgowy. Produkt stosuje się w rozcieńczeniu lub nie rozcieńczony. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD:
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne, dyspersje polimerowe, woski polietylenowe, substancje pomocnicze, substancje zapachowe.

pH koncentratu= ok. 7,5

ZASTOSOWANIE:
Do pielęgnacji i do pokrycia powłoką fabrycznie zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna i gotowego parkietu. W przypadku parkietu gotowego należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność. Nie nadaje się do woskowanych lub olejowanych powierzchni drewnianych.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nowo wyprodukowane powierzchnie drewniane (zabezpieczone na miejscu) należy czyścić w okresie utwardzania podanym przez producenta a jest to zazwyczaj 8- 14 dni tylko na sucho. Po upływie tego czasu, przed położeniem powłoki, z powierzchni należy usunąć kurz wilgotną ściereczką. W przypadku brudu przylegającego, powierzchnię umyć na wilgotno Kiehl- Parketto- clean –Konz.

Zniszczone powierzchnie drewniane należy wyczyścić najpierw maszynowo na sucho ( maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikro pył należy usunąć wilgotną ściereczką.

Nakładanie powłok: Powłoka osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach czystych, wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu. Przed rozpoczęciem prac należy mocno wstrząsnąć produktem. Ok. 250 ml nie rozcieńczonego środka wylać na podłogę i natychmiast rozprowadzić go cienką warstwą na powierzchni ok. 10 m2 równomiernie zachodzącymi na siebie torami za pomocą baranka lub mopa. Pracować ruchem ciągłym (od mokrego toru do mokrego toru).Wymagane są w zależności od właściwości powierzchni 1- 2 warstwy co ok. 90 min. Tylko suchy film tworzy warstwę pielęgnacyjną odporną na ścieranie.

Pielęgnacja: ok. 250 ml na 8 L zimnej wody. Mop zanurzyć w roztworze roboczym, dokładnie wycisnąć i zmyć powierzchnię. Nie dopuścić do przemoczenia powierzchni!

Środek czyszczący dla narzędzi pracy: woda

ZUŻYCIE NA M2:
Powłoki: 25- 30 ml na warstwę
Pielęgnacja: 1 ml

Chronić przed mrozem!

 

Opakowanie:

Butelka 1 L,
6 butelek w kartonie
Nr art. j 22 10 01

Kanister 10 L
Nr art. j 22 10 10

 

 

carp-deta.pdf