JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

HODRUPA A

Środek do czyszczenia maszynowego i pod ciśnieniem chroniący przed korozją
NR PZH 3/B-1200/96

WŁAŚCIWOŚCI
Wysokoalkaliczny, niskopieniący środek do usuwania zabrudzeń po olejach mineralnych i spalinach. Do mycia na mokro i pod wysokim ciśnieniem produkt stosowany jest w rozcieńczeniu, a do mycia maszyn i urządzeń w koncentracie. Błyszczące części metalowe (żelazo, blacha) nie korodują po umyciu ich HODRUPĄ A. Przed myciem powierzchni wrażliwych na zasady należy przeprowadzić wcześniej próbę. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.

SKŁAD
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, krzemiany, zasady, substancje hamujące korozję.
pH w koncentracie = ok. 13 pH w 5% roztworze wodnym = ok. 11,5-12

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodo- i zasadoodpornych powierzchni. Idealny do hal przemysłowych i warsztatów. Nadaje się także do czyszczenia po pożarach oraz do lakierowanych i nie lakierowanych powierzchni metalowych jak np.: podesty montażowe, tokarek, wyciskarek.

SPOSÓB UŻYCIA
Czyszczenie na mokro urządzeniem wysokociśnieniowym: 200 ml na 8 l wody. Rozprowadzić lub spryskać czyszczoną powierzchnię, po ok. 5 min. spłukać czystą wodą pod ciśnieniem. Szorowanie jest konieczne tylko przy szczególnie silnym zabrudzeniu.

Czyszczenie na mokro maszyną do szorowania: 800 ml na 8 l wody. Rozprowadzić po powierzchni (ok. 25 cm2), po 5 min. wyszorować i zebrać brud. Rozpuszczone resztki brudu można zetrzeć czystą wodą.

Czyszczenie ręczne: nie rozcieńczonym środkiem spryskać ściereczkę i wytrzeć powierzchnię. Zabrudzoną ścierkę można spłukać czystą wodą, natomiast powierzchni nie spłukiwać czystą wodą, aby nie hamować działania antykorozyjnego.

R 36/38 podrażnia oczy i skórę;
S 24/25 unikać kontaktu z oczami i skórą;
S 37 używać rękawic ochronnych;
S 39 używać okularów ochronnych, chronić twarz.

Zawiera wodorotlenek metalu alkalicznego < 2 %

 

Opakowanie:

kanister 10 L
Nr art. J 05 01 10

beczka 200 L
Nr art. j 05 01 72

 

 

carp-deta.pdf