JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

DUOCIT-ECO

Płyn do mycia sanitariatów o świeżym
pomarańczowym zapachu

WŁAŚCIWOŚCI
Płyn do mycia sanitariatów o długotrwałym pomarańczowym zapachu. Do szybkiego i higienicznego usuwania zanieczyszczeń wapiennych i pozostałości po kosmetykach w całym obszarze mokrym. Regularne stosowanie Duocitu-eco zapobiega nawarstwianiu się wapnia i chroni czyszczony materiał. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Duocit-eco został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.

SKŁAD
Anionowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, kwasy organiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki,barwniki, substancje zapachowe.
pH (koncentratu): ok. 2
pH (roztworu roboczego ): ok. 3

ZASTOSOWANIE
Do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń takich np. jak marmur i beton poddany obróbce.

SPOSÓB UŻYCIA

Mycie powierzchni/Mycie:
Nie rozcieńczony produkt nanieść na ściereczkę lub nieostrą gąbkę, czyścić powierzchnię, spłukać lub zmyć wodą. Produktem spryskać muszlę WC lub pisuar, szorować szczotką do WC. spłukać po krótkim czasie działania.

lub

1-2 szpryce na 4-8 L zimnej wody. Roztwór roboczy nanieść na powierzchnię, myć przy pomocy gąbki, ściereczki lub mopa. na zakończenie spłukać lub zmyć czystą wodą.

WSKAZÓWKI
Właściwe dozowanie oszczędza koszty i zmniejsza do minimum
wpływ na środowisko. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie mieszać różnych środków czyszczących! Do przygotowania roztworu roboczego dzięki wysokiej koncentracji
produktu potrzebna jest tylko niewielka jego ilość w porównaniu do zwykłych produktów rynkowych (nie koncentratów). Bliższe informacje można znaleźć na internetowej stronie oznakowania ekologicznego UE pod adresem: "
http://europa.eu.int/ecolabel." Zawarte środki powierzchniowo- czynne wyprodukowano na bazie surowców roślinnych Opakowanie recyclingowe.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni/mycie: 1-5 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1

 

Opakowanie:

6/1 L butelek w kartonie
Art.-Nr. j 40 18 01

10 L kanister
Art.-Nr. j 40 18 10

200 L beczka
Art.-Nr. j 40 18 72

 

 

carp-deta.pdf