JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

SANIKAL

Higiena w sanitariatach
NR PZH HZ / 14667 / 94

WŁAŚCIWOŚCI
Wolny od kwasów i chloru środek czyszczący, używany we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych. Rozpuszcza zbierające się codziennie pozostałości wapienne, po mydle potasowym oraz zabrudzenia olejowe i tłuszczowe. Sanikal zabezpiecza myte powierzchnie przed wodą i brudem. Ma intensywny, świeży zapach. Może być stosowany bez zastrzeżeń do wszystkich przedmiotów w obszarze sanitarnym. Sanikal jest polecany do czyszczenia armatur przez ich producentów. Produkt jest tolerowany przez wiele środków dezynfekcyjnych- potwierdzenie na żądanie. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w powyżej 90%.

SKŁAD
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo- czynne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, związki kompleksotwórcze, substancje pielęgnujące, związki uzupełniające, substancje zapachowe, barwniki.
pH koncentratu = ok. 9 pH 1 % w wodzie = ok. 7

ZASTOSOWANIE
Wanny kąpielowe i prysznicowe, umywalki, brodziki, armatury, muszle WC, ścianki działowe z ramami, flizy itd. z emalii, ceramiki, aluminium, mosiądzu, chromu, stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i powierzchnie lakierowane.

Nie używać na powierzchniach zawierających wapń takich jak np.: marmur.

SPOZÓB UŻYCIA
Mycie bieżące na mokro: 200 ml na 8 L zimnej wody.

Mycie powierzchni:
Stosować nie rozcieńczony lub dozować 100 ml na 4 L zimnej wody.

Powierzchnię spryskać Sanikalem lub jego roztworem, czyścić mokrą gąbką lub ściereczką, na zakończenie spłukać czystą wodą. Muszlę WC szorować szczotką.

Czyszczenie pianą:
Nie rozcieńczonym Sanikalem napełnić zbiornik, w zależności od osadów wapiennych nastawić dyszę na 1 : 5 lub 1 : 10. Powierzchnie pokryć pianą, po ok. 10 min. spłukać czystą wodą.

ZUŻYCIE NA M2
Mycie bieżące: 5 ml
Mycie na mokro: 0,6 ml
Czyszczenie pianą: 5-10 ml

 

Opakowanie:

Butelka 1 L,
6 butelek w kartonie
Nr art. j 40 02 01

Kanister 10 L
Nr art. j 40 02 10

Beczka 200 L
Nr art. j 40 02 72

 

 

carp-deta.pdf