JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

SANPURID CITRO

Produkt do mycia sanitariatów o świeżym cytrusowym zapachu
Kod produktu: GS 20

WŁAŚCIWOŚCI
Aktywnie czyszczący produkt do mycia sanitariatów o długotrwałym świeżym zapachu, przeznaczony do szybkiego usuwania osadów wapiennych oraz związanych w nich zanieczyszczeń. Produkt zalecany jest przede wszystkim do obszarów sanitarnych mokrych o takiej twardości wody, która powoduje wzmożone odkładania się osadów wapiennych. Po zakończeniu czyszczenia powierzchnię należy dokładnie spłukać wodą.

Niewłaściwe stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy takich jak: chromowany i nie chromowany mosiądz, powierzchnie emaliowane, deski i pokrywy WC oraz ścianki działowe z tworzywa sztucznego, aluminium eloksalowane, kamień naturalny i sztuczny wrażliwy na kwasy, może spowodować nieodwracalne szkody. Podczas mycia i pielęgnacji sanitariatów należy stosować się do wskazówek i zaleceń producenta. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90 %.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo- czynne, kwasy organiczne i nieorganiczne, substancje pielęgnacyjne, barwniki, substancje zapachowe.

pH koncentratu= ok. 1
pH 1%w wodzie= ok. 2

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe lub ze stali szlachetnej.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem produktu należy sprawdzić trwałość materiału w niewidocznym miejscu!

Mycie 1- i 2- stopniowe: 200 ml na 8 L zimnej wody.
Mycie powierzchni: Produkt nanieść na ściereczkę lub nieostrą gąbkę, powierzchnię czyścić, po krótkim czasie działania powierzchnię spłukać wodą. W przypadku muszli WC oraz pisuarów nie rozcieńczonym środkiem spryskać muszlę pod krawędzią, szorować szczotką do WC, po krótkim czasie działanie spłukać wodą.

Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użycia nie ponosimy odpowiedzialności!

ZUŻYCIE NA M2:
Mycie 1- i 2 stopniowe: 1ml
Mycie powierzchni: 5 ml

Chronić przed mrozem!

 

Opakowanie:

Butelka 1 L,
6 butelek w kartonie
Nr art. j 40 16 01

 

 

carp-deta.pdf