JAWI.Usługi sprzątania.Środki czystości.Myjnie.kontakt.
Zobacz dojazd
Usługi sprzątania
Myjnie
Środki czystości
ŚRODKI CZYSTOŚCI
MYJNIE
USŁUGI SPRZĄTANIA
zapytanieofertoweok.php
Email: biuro@jawi.pl?subject=Pytanie ze strony www.jawi.pl
©JAWI 2008    realizacja VOJTECH STUDIO

SANTEX

Intensywny środek czyszczący do sanitariatów
NR PZH HZ - 10182 / 92

WŁAŚCIWOŚCI
Intensywnie działający, kwasowy środek do sanitariatów w roztworze gotowym do użycia. Usuwa szczególnie szybko pozostałości wapienne, kamień moczowy, rdzę i oleiste zabrudzenia w obszarze sanitariatów. Ma świeży zapach. Neutralizacja roztworu roboczego następuje poprzez spłukanie bieżącą wodą.

Użycie na powierzchniach wrażliwych na kwasy może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń materiału. Nie nadaje się do armatur chromowych, powierzchni emaliowanych, desek i sedesów Wc oraz ścianek działowych z tworzywa sztucznego, mosiądzu, armatur z brązu, aluminium eloksalowanego, brodzików oraz powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego.

Zgodnie z instrukcja czyszczenia i pielęgnacji wybitnych producentów armatur, nie powinno używać się kwasowych środków czyszczących do armatur pokrytych chromem i tworzywem sztucznym. Związki powierzchniowo - czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w powyżej 90%.

SKŁAD
Niejonowe związki powierzchniowo - czynne, kwasy nieorganiczne, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, środki antykorozyjne, substancje zapachowe, barwniki.
pH koncentratu = ok. 1,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitariatów jak np. ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, armatury, umywalki, muszle WC, pisuary z porcelany, ceramiki lub stali szlachetnej.

SPOSÓB UŻYCIA
Przed pierwszym użyciem sprawdzić działanie środka w mało widocznym miejscu.

Mycie bieżące w procesie mycia na mokro: 200 ml na 8 L zimnej wody.

Mycie powierzchni:
Umywalki, flizy ścienne, kabiny prysznicowe itp. Spryskać nie rozcieńczonym środkiem, rozprowadzić ściereczką lub gąbką, spłukać bieżącą wodą.

W przypadku Wc i pisuarów spryskać muszlę pod jej górną krawędzią, rozprowadzić szczotką do Wc, po krótkim czasie działania spłukać.

Przy czyszczeniu fliz podłogowych dodać 1-2 mocne szpryce do 4 L wody, roztwór rozprowadzić, wytrzeć.

Unikać dłuższego kontaktu ze skórą. Nosić rękawice ochronne.

Za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użycia nie ponosimy odpowiedzialności !

ZUŻYCIE NA M2
Mycie na mokro: 0,6 ml
Czyszczenie powierzchni: 5 ml

 

Opakowanie:

Butelka 1 L,
6 butelek w kartonie
Nr art. j 40 10 01

 

 

carp-deta.pdf